0312 378 20 10

0531 858 18 99
Evden Eve Nakliyat

Ev Ofis Taşımacılığı  .

Ofis Taşıma sektöründe ilk olarak 2 araç ile başlayan Ofis Büro Taşımacılığı gösterdiği üstün hizmetlerinin getirdiği müşteri memnuniyeti sayesinde, şimdi 5 araç ile devam etmektedir. 

Ofis Taşıma konusunda uzun yılların verdiği tecrübeyle, yetişmiş ve eğitimli personelle çalışmakta olan firmamız, sizin için her zaman bu alanda en etkili isim olacaktır.

Sizlere en iyi hizmeti sunmak için, elektrikçimiz, tesisatçımız, marangozumuz, araç sürücülerimiz, paketleme & ambalajlama ve ekspertiz elemanımızla tüm personelimizle, tecrübemizi, teknik donanımımızı bütünleştirerek çaba sarfetmekteyiz.

Firmamız, bugüne kadar gösterdiği başarıları ve güvenilir hizmeti bundan sonra da göstermeye devam edecektir.

28 yıl önce bir aile şirketi olarak kurulan Etlik Ofis Nakliye, gelişen koşullarla birlikte kendini yenilemeyi başarmış, hizmet kalitesini de her geçen gün artırmıştır.

Araç sürücülerimizde dahil olmak üzere tüm personelimiz servis içi hizmet eğitimi almış bulunmaktadır.

Donanım ve malzeme kullanımı ile de sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, firmamızın kalite ölçüsüdür.

Firmamız, taşınma planlaması, koordinasyonu ve yerleştirme aşamalarında deneyimli ve uzman kadrosuyla, ekonomik koşullarla sorunsuz hizmet vermekte ve maksimum güvence vaad etmekte dir.

Nakliyat sektöründeki uzmanlığımızı iş süreçleri deneyimi ile bir bütün haline getirerek, güleryüzlü hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla nakliye ihtiyaçlarına birebir çözümler sunmak misyonumuzdur.

Piyano taşıma hizmetlerinde uzmanı olan piyano taşıma ekibimiz hiç mümkün olmayacağını düşündüğünüz en ağır çelik para piyanolarını bile büyük bir ustalıkla taşıma tecrübesine ve donanıma sahibiz.

 

Piyano taşımacılığı profesyonel piyano taşıyıcı ekibimizce piyanolarınız özenle piyano taşıyıcısı ekip ve kaliteli piyano taşıyıcı donanım sayesinde değerli piyanolarınız hasar görmeden piyano taşınır.

Piyano dünyadaki en pahalı müzik aletidir piyano içerisinde özel dökülmüş sarı döküm var eğer Piyanoyu sert bırakırsanız yere içindeki o döküm çatlarsa o piyano bitti çünkü o parça kaynak tutmuyor özellikle Bir Piyano 8 bin dolar sert bıraktığın zaman döküm çatlarsa ne olur.

Parasını ödeyemezsin piyano taşımanın sigortası ’da yok piyasada sigorta yapıyoruz sigortalı taşıyoruz diyorlar kesinlikle inanmayın piyano taşıma hizmetinin sigortası yok Bizle uzman piyano taşıma ekip ve ekipmanlarınız dikkatimiz tecrübelerimiz sayesinde Allah'a şükür bugüne kadar kaza yapmadık.

Ankara Etlik Fuar taşımacılık şirketi olarak katılacağınız etkinliklerin bitiminde kaliteli ve güvenilir olarak tam zamanında deneyimli eleman kadrosu ve son model araç filosu ile sizlere hizmet vermektedir. 

Bilindiği üzere bu tür organizasyon etkilikleri zamanın kısıtlı oluşundan dolayı gerçekleştirildiğinden ve bir o kadar zor olarak gerçekleştirildiğinden fuar lojistik taşımacılığı deneyim ve güven gerektiren bir hizmet alanı olmuştur. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz özel çözümler sayesinde güvenilir, hızlı ve kaliteli olarak Türkiye il sınırları genelinde fuar organizasyonlarının taşımacılık işlerini yapmaktayız.

Fuar taşımacılık ve diğer özel projelerinizde Ankara Etlik Evden Eve Nakliyat olarak 28 yılın vermiş olduğu deneyim ve uzmanlık ile sizlere hizmet vermektedir. Son model taşıma araç filolarımız ve Türkiye genelinin her yerinde kaliteli hizmet ağı çözümlerimizle başarılı, ekonomik, kaliteli taşımacılık çözümleri üretiyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ofis Büro Fuar Banka Depo Taşımacılığı

Ankara Evden Eve Nakliyat