0312 378 20 10

0531 797 60 77
Evden Eve Nakliyat

Ev Ofis Taşımacılığı  .

Keçiören Evden Eve Nakliyat olarak kurumumuz eşya taşımında deneyimli ve profesyonel ekibi ile eşya taşımı için en yeni geliştirilen sarf malzemeleri kullanmaktadır. Ayrıca nakliye hizmeti için tasarlanmış yeni araç filolarımız ile eşyalarınızı güvenle taşımaktayız.

Keçiören Evden Eve Nakliye hizmetinde kurumumuz şehir içi ve şehirler arası eşya taşımacılıkta sektörün en önemli firmalarından olup diğer firmaların aksine nakliye hizmeti esnasında takip etme, sorunları anında çözme, herhangi bir aksi durum karşısında lojistik destek gibi birçok müşteri memnuniyeti esaslı hizmetlerimiz ile fark yaratmaktayız.Birinci hedefimiz daima "Müşteri memnuniyeti dir.

Eşya taşımında Keçiören Nakliyat olarak Türkiye’nin tüm illerinde hizmetimiz ile evden eve eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz.Evinizde yer alan eşyaların boyutu alanı ne kadar olursa olsun her türlü işe cevap vericek potansiyele sahip olan Keçiören Nakliyat Ankara taşıma sektöründe daima en iyi hizmeti veren kuruluşlar arasında yerini almıştır. Taşıma işinin zor olmaktdan çıkaran firmamız aracılığı ile mutlaka ekspertiz ve fiyat teklifi almanızı öneriyoruz.

Keçiören Nakliyat yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile Ankaranın  hemen hemen her bölgesinde bayisi olan profesyonel bir taşımacılık şirketidir.

Keçiören Nakliyat Kuruluşumuzdan bu yana sizlere vermiş olduğumuz hizmetler arasında evden eve taşımacılık, fuar taşıma, tekstil nakliyesi, eşya depolama, gümrükleme, paketleme ambalajlama, fabrika taşıma, ofis taşıma ve piyano taşıma gibi hizmetler vermekteyiz.

Geniş referans ağımız ve işin gerektirdiği araç ve ekipmanlarımız ile kaliteli nakliye hizmetlerini bir arada sunuyoruz. Ulaştırma bakanlığı tarafından, tarafımıza verilen yetki belgelerimiz ile şehir içi, şehirler arası evden eve nakliye hizmeti sunmaktayız.

İşinde uzman eksperlerimiz tarafından arkadaşlarımız evinize gelerek eşyalarınızın detaylı bir şekilde analizi çıkarmaktadır. Deneyimli sigortalı elemanlarımızla sigorta kapsamında eşyalarınızın yeni evinize transferini gerçekleştirmekteyiz.

Evden eve eşya taşıma esnasında nakliye hizmetinin başlamasından önce profesyonel paketlemeci elemanlarımız eşyalarınıza paketleme yapmaktadır. Kullandığımız malzemeler arasında kraft kağıt, havalı pat pat naylon, karton koli, streç, bant gibi gereçleri kullanmaktayız.

keçiören nakliyat firması Kurum taşıma ve fuar taşımacılığı alanlarında şirket eksperimiz bulunduğunuz kuruma gelerek araç, elaman sayısını ve kullanılacak malzemeleri belirler. Gerekli tespit yapıldıktan sonra taşınma işlemleri istenilen tarihde başlanıp bitirilir.

Keçiören asansörlü nakliyat sizlere ev eşyası depolama hizmetleride sunmakta. Eşyalarınıza evden eve nakliyatdaki gibi paketleme yapılmayıp depoya konulacak şekilde paketleme yapmaktayız. Ambalaj yapılması çok önemlidir ve firmamız işin uzmanı elemanlar ile çalışmaktadır.

Eşyanın bir yerden bir yere götürülmesi olmazsa olmaz şartlardır. Ambalajlanıp paletlenmesi ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir.Bu aşamalarda nakliyat firması eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermelidir.

Keçiören Taşımacılık anlayışının yerini lojistik kavramına bıraktığı günümüzde; Bizler müşterilerimizin memnuniyetini teknolojik yatırımlarla destekleyerek değişik sektörlerde faaliyet edinen müşterilerimizin ihtiyaçlarına optimum çözümler üretmek ve kaliteli hizmeti en uygun fiyatla sunmayı amaç edindik.

Tüm personeliyle görüş ve anlayış birliği içinde hareket ederek müşterisine, taşımacılık alanındaki yeni gelişmelerin ışığında hizmet sunmayı görev bilmek ve bu amaçla vizyonunu sürekli yenileyerek müşterilerimize katma değerli hizmetleri sunarak onların kendi alanlarında farklı bir yer edinmelerini sağlamak ve geleceğimizi birlikte inşa etmek için kaliteli hizmet ve dürüst olma politikasını hedef edindik.

Müşterilerimizin içinde bulunduğu rekabetçi pazarın sürekli değişen ihtiyaçlarını etkin ve verimli bir şekilde katma değerli hizmetlerimizle karşılayarak bugün olduğu gibi, yarın da müşterilerimiz ve çalışanlarımızı mutlu ve başarılı bir ortak payda da olmalarını sağlamaktır.

Müşterisinin önceliklerini kendi öncelikleri olarak algılayan personeli, 28 yıla aşkın sürede oluşan birikimi ve Teknik alt yapısı, gerekli ekipmanları ile hizmet verdiği her müşterisinin, katma değer yaratarak ülkeye fayda sağladığına inanmaktayız. Bu katma değerin oluşmasını sağlamak için çevresine, müşterisine, ülkesine karşı saygılı, şeffaf, dürüst ve etik değerlere önem vererek sürekli bir hizmet sunmak için gayret göstermekteyiz.

Keçiören Evden Eve Nakliyat